O nas

Wierzymy, że nasze otulone bieszczadzkimi szczytami domki wypoczynkowe zaskoczą Cię pięknymi widokami i niepowtarzalną atmosferą tego bezludnego miejsca.

Adam Ziemianin napisał kiedyś:

Gdy w kawiarni mroczno

i kawa już zimna

zawsze są Bieszczady

więc rosną mi skrzydła

 

Nikogo chyba nie dziwi to, że urok Bieszczadów uskrzydlał Ziemianina. Poeta oddał serce Bieszczadom, my zaś całe nasze serca włożyliśmy w naszą Maniówkę.

Maniówka jest położona koło Cisnej, w malowniczej dolinie rzeki Osławy, w pięknym zakątku Bieszczad w niewielkiej wiosce – Maniowie. Zapewniamy, że nie dociera tutaj wielkomiejski zgiełk i hałas, znajdziecie więc u nas ciszę i spokój, który tutaj jest  codziennością nie zaś przywilejem.  Na magiczną przestrzeń Maniówki składa się nie tylko piękne miejsce, otoczone cienistymi lasami i rozległymi łąkami. Maniów to także obszar noszący na sobie znamiona historii, pamiętający czasy dawnych mieszkańców. Co jednak najważniejsze, Maniów to miejsce, które pokochaliśmy i przez pryzmat tej właśnie miłości chcielibyśmy pokazać go Wam – naszym Gościom.

Okolice Maniówki obfitują w bogactwo runa leśnego (grzybów, borówek, jeżyn i poziomek) oraz są miejscem odwiedzin leśnej zwierzyny. Można spotkać tu nie tylko jelenia, sarnę czy zająca, ale także żubra, który wyjątkowo upodobał sobie to miejsce. Bliskość natury oraz wyjątkowo przyjazna atmosfera sprawiają, że można zapomnieć tu o troskach, zrelaksować się i oddać błogiemu wypoczynkowi.  Jak mawiają nasi Goście przestrzeń ta prawdziwie oddziałuje na pozytywny nastrój i dobre samopoczucie. Maniów to więc nie miejsce – Maniów to stan ducha.

Jeżeli szukasz bliskiego kontaktu z przyrodą, przestrzeni gdzie odnajdziesz harmonię duszy i ciała, miejsca, które z jednej strony jest dostatecznie blisko populanych szlaków, ale z drugiej pozwala na odpoczynek z dala od ludzi i zgiełku to nasze domki i pokoje w Bieszczadach pod nazwą Maniówka są miejscem właśnie dla Ciebie.

 

Zapraszamy serdecznie

Rodzina Gawłowskich

Kontakt

napisz do nas

Jeśli Maniów zauroczył także Ciebie, zapraszamy do naszego
małego zakątka Bieszczad!

Aby dokonać rezerwacji prosimy o kontakt pod numerem:

Helena Gawłowska

+ 48 508 159 432

Natalia Gawłowska

+ 48 662 116 500

lub drogą mailową:

maniowka.bieszczady@gmail.com